Матч "Шахтар" - "Янг Бойз": текстова трансляція на 032.ua

Сьогодні, 26 липня 2016 року, до Львова знову повертаються футбольні єврокубки. Цього дня на полі стадіону "Арена Львів" у двобої зійдуться український "Шахтар" та швейцарський "Янг Бойз".

Стартові склади команд:

"Шахтар" (Україна): 30.П'ятов. 6.Степаненко. 8.Фред. 10. Бернард. 11. Марлос. 18. Ордець. 22.Едуардо. 28. Тайсон. 31. Ісмаілі. 33. Срна(к). 38. Крівцов.

"Янг Бойз" (Швейцарія):

18.Мвого.4.Вілотич. 6.Бертоне. 7.Сулеймані. 8.Лецякс. 9.Герндт. 10.Раве. 21.Роша. 23. Саттер.  35. Саного. 99. Оаро.

Як не дивно, "Арена Львів" практично порожня на сьогоднішньому єврокубковому поєдинку за участі української команди. Львову вже набридли єврокубки? Чи можливо суперник не такий іменитий завітав до Львова?

Матч "Шахтар" - "Янг Бойз": текстова трансляція на 032.ua, фото-1

Гру із центра поля починають гравці української команди!

3.хв. - швейцарці подають перший кутовий у матчі. І одразу ж заробляють право на другий. Захисники "гірників" не досить впевнено грали поблизу своїх воріт, але партнерів заспокоїв П'ятов, забравши м'яч у руки.

7.хв. - досить активно розпочали гравці "Янг Бойз". Вже третій кутовий. І четвертий на додачу. На щастя, нічого небезпечного. поблизу воріт П'ятова.

15.хв. - нарешті!! "Шахтар" здобув право на кутовий удар. Після навісу у виконанні Бернарда забивати міг Ісмаілі, але його удар заблокували захисники.

22.хв. - яку нагоду втрачають "гірники"!!!. Едуардо вибігши на зустріч із голкіпером гостей не зумів переграти останнього. М'яч відскочив до Марлоса, однак його удар із порожніх воріт виніс захисник гостей.

26. хв. - Ісмаілі!! Після передачі тайсона з гострого кута пробиває по воротах, однак ногу підставляє хтось із захисників, і м'яч йде на кутовий!

28.хв. - гоооооол!!!!! Бернард з передачі Фреда відкриває рахунок!! 1:0 на користь "Шахтаря"!!!

34.хв. - Бернард чудовим пасом виводить на ударну позицію Бернарда. Голкіпер "Бойза" рятує свою команду після удару бразильця.

35.хв. - ще одну чудову нагоду втрачають українські футболісти! Ордець після подачі кутового впритул розстрілював ворота суперника, але влучив у ствір!

Дуже блідо розпочав цей поєдинок "Шахтар" та зараз ігрова ініціатива на футбольному полі повністю перейшла під контроль "гірників".

39.хв - капітан "гірників" Даріо Срна потужно пробив з метрів двадцяти. М'яч не влучив у ствір воріт.

40.хв. - а тепер небезпечно "огризнулися" швейцарці. Раве з гострого кута намагався пробити П'ятова.

Перший тайм завершився.

Розпочалася друга половина зустрічі. Рахунок, як раніше, 1:0 на користь "Шахтаря".

47.хв - другий тайм розпочинається із неприємностей для швейцарців. Травму отримав Герндт, замість нього на поле виходить Кубо.

53.хв. - гра переважно тримається у центрі поля. Без моментів.

55.хв. -  а от це цікаво! Вілотіч фолить в боротьбі із Бернардом, за що отримує жовту картку, яка стає для нього вже другою. Таким чином "Янг Бойз залишається у меншості. А грати ще трохи більше години.

57. хв. - заміна у команді "Янг Бойз". Замість Сулеймані виходить Вітріх.

58. хв. - кутовий для "гірників". Дуже невдало виконує Марлос.

62.хв. - Ісмаілі виконує навісну передачу на Даріо Срну, хорват у дотик віддає переачу на Тайсона, а бразилець...не влучає у порожні ворота!

65.хв. - і знову невгамовний Срна забігає на своємо фланзі і виконуж передачу на Ісмаілі. Удар останнього блокують захисники "Янг Бойза".

67.хв - Едуардо впритул розстрірював Мвого, однак голкіпер гостей встиг виставити ногу і врятувати команду від другого забитого м'яча!

69.хв. - Марлос!!! Обіграв двох захисників  і намагався перекинути голкіпера! М'яч влучає у стійку!!!

71.хв. - замість Едуардо на полі з'являється Євген Селезньов.

75.хв. - гооооол!!! Подвоює рахунок Євген Селезньов!!!

77.хв. - Фонсека робить ще одну заміну у складі своєї команди. Замість Тайсона виходить Дентіньйо.

80.хв. - заміна у команді "Янг Бойз". Зуттера змінює Хадергьонай.

90+ хв. - п'ять хвилин додає арбітр до основного часу.

"Шахтар" впевнено перемагає швейцарський "Янг Бойз" у першому матчі 3-го кваліфайн раунду Ліги Чемпіонів!