
16:30, 20 липня 2016 р.
У Грибовичі й надалі вивозитимуть сміття, яке тепер називають "сміттєвим каменем", - експерт
Єдина відмінність такого сміття - те, що воно буде пресованим.
Про це на прес-конференції у середу, 20 липня, розповіла юрист-консультант МБО "Екологія-Право-Людина", Ольга Мелень-Забрамна.
"Екологи-геологи кажуть про "сміттєвий камінь", що це звичайнісінькі відходи, просто вони будуть спресованими. І виникає питання - що потраплятиме на Грибовицьке сміттєзвалище у такому разі? Напевно, це будуть небезпечні відходи, які й так є на полігоні", - розповіла Ольга Мелень-Забрамна.

Нагадаємо, як писав раніше 032.ua, так званий "сміттєвий камінь" хочуть використати для стабілізації сміттєвого полігону у Грибовичах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
KSE Foundation втретє інвестує $1 млн у розвиток українських талантів: Як отримати грант Talents for Ukraine?
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
06:44, 19 березня
live comments feed...
Коментарі