Лише у двох міських ставках вміст забруднюючих речовин не перевищує норми

Результати хімічних аналізів води, проведених хімічною лабораторією КП «Адміністративно-технічне управління» протягом ІІ кварталу 2016 року показали, що немає перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин лише у двох водоймах.

Про повідомила прес-секретар КП АТУ Мар’яна Опірська, інформує прес-служба ЛМР.

Зокрема, це такі водойми - став у Залізничному районі (вул. Щирецька,105) та став у парку «Снопківський» (вул. Кримська, верхня водойма). Натомість у семи водоймах виявили перевищення понад п’ятьох показників концентрацій забруднюючих речовин. Це такі водойми: потік «Лисиницький» на вул. Тракт-Глинянський, 150; став на вул. Повітряній, 2; ставок на вул. Стрийській, 15; річка Зубра в с. Зубра; став на вул. Пекарській, 50; потік «Водяний» на вул. Авіаційній, 7; потік «Скнилівок» в с. Скнилів.

Як зазначив начальник хімічної лабораторії Ігор Гуменний, «перевищення шкідливих речовин в літній період є в місцях, де відбуваються застійні процеси, викликані надмірною кількістю рослинності та зменшення доступу кисню. У забрудненні водних джерел має місце і людський фактор, зокрема миття автомобілів у водоймах, засмічення їх відходами, адже розкладання поліетилену та пластику мають згубний вплив».

Львів новини 032ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі