Мережа Ланет представила масштабну акцію «Літо без обмежень»

Столичний провайдер Ланет пропонує жителям Києва, Івано-Франківська, Калуша, Червонограда, Кам'янець-Подільського та Володимира-Волинського взяти участь у грандіозній акції, підключившись до мережі з 1 по 31 липня 2016 року і отримавши можливість до кінця літа користуватися інтернетом на максимальній швидкості до 1 Гбіт/с.

Столичний провайдер Ланет представив нову акцію: жителі Києва, Івано-Франківська, Калуша, Червонограда, Кам'янець-Подільського та Володимира-Волинського, які підключаться до мережі з 1 по 31 липня поточного року, зможуть до кінця літа користуватися інтернетом на максимальній швидкості. Залежно від обраного пакета нові абоненти отримають інтернет від Мережі Ланет на швидкості до 1 Гбіт/с і можливість користуватися тарифними планами «Інтернет + ТВ» на спеціальних акційних умовах.

Взяти участь в оголошеній акції може будь-який житель перерахованих вище населених пунктів, якій проживає в зоні покриття провайдера.

Детальна інформація про акцію на сайті провайдера: http://www.lanet.ua/promos/summer_unlimited/.

Щоб взяти участь в акції від нового клієнта потрібно тільки підключити один з наступних тарифних планов:

  • «Лептон+»;

  • «Фотон+»;

  • «Протон+»;

  • «Нейтрон+»;

  • «Ядро».

Замість заявленої в пакетах швидкості 40, 100, 200, 300 і 500 Мбіт/с відповідно, з моменту підключення і до 31 серпня 2016 року швидкість доступу абонентів до всесвітньої павутини складе до 1 000 Мбіт/с. Після закінчення періоду дії акційних умов інтернет-швидкість буде визначена згідно зазначеного в стандартній характеристиці обраного пакета послуг.

Довідка:

Мережа Ланет — найбільший київський провайдер — активно розширює географію обслуговування і забезпечує своїм клієнтам надійний високошвидкісний доступ до всесвітньої павутини.

Мережа Ланет — провідний провайдер Україна, який надає клієнтам гігабітний канал доступу до інтернету і широкий спектр супутніх телекомунікаційних послуг, включаючи якісне кабельне та цифрове телебачення.

За останніми статистичними даними, саме Мережа Ланет лідирує серед інших провайдерів за кількістю підключених абонентів, яким надається доступ в інтернет зі швидкістю підключення до 1 Гбіт/с.

Подати заявку на участь в акції можна на сайті компанії або за телефоном:

Київ — (044) 500-03-03

Івано-Франківськ — (0342) 506-500

Калуш — (03472) 7-02-98

Червоноград — (03249) 3-10-20

Кам'янець-Подільський — (03849) 9-07-01

Володимир-Волинський — (03342) 3-48-00.

Контакти:

Центр обслуговування абонентів в Києві:

ТРЦ Мармелад, вул. Борщагівська, 154

[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі