Підняти сільське господарство Львівщини дуже складно – визнає Костюк

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 19 березня взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України, під час якого обговорювалось питання розвитку сільського господарства у Західній Україні. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Вимушений констатувати, що ми знаходимось у таких спеціальних геополітичних умовах, що інколи розмову вести надзвичайно складно. Не дивлячись на те, що Західна Україна була піонером впровадження багатьох реформ, у тому числі і у галузі сільського господарства. На жаль, у області відбулось багато таких моментів, що догнати промисловий розвиток нашого регіону у порівнянні із іншими областями не вдається або практично дуже складно», - сказав Михайло Костюк.

Він навів приклад проведення реформ у галузі сільського господарства: «У той час, коли у інших регіонах України підприємства були збережені, то сьогодні, коли в Україні уже сформований внутрішній ринок та через вливання певних інвестицій їх відновити легше, а у нас нема що дуже відновлювати. Якщо й залишились на окремих підприємствах певні комори чи складські приміщення, то знайдеться стільки власників та співвласників, які є настільки різношерстими, що їх зібрати до купи дуже складно».

Голова Львівської ОДА також зазначив, що малі міста Львівської області дотичні до цих проблем, адже саме на цих територіях формується сільське господарство, а потім і внутрішній ринок, адже селянин формує споживчий кошик на певну територію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі