
10:15, 16 червня 2016 р.
До Львова привезли мощі святого Івана Павла II (ФОТО)
Сьогодні, 16 червня, львів'яни матимуть змогу побачити реліквії святого Івана Павла II, а також Вишгородську ікону Богоматері.
Про це повідомляє кореспондент 032.ua.
Святі реліквії можна побачити у рамках приготування до Світового Дня Молоді - 2016. Мощі Івана Павла II перебувають у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що на вулиці Личаківській, 175. Також у храмі перебуває чудотворна ікона Вишгородської Богородиці.
Зазначимо, що храм буде відчинений сьогодні впродовж усього дня. Отож усіх охочих запрошують взяти участь у молитовних заходах та вшанувати святині.
Нагадаємо, у середу, 15 травня, у храмі Покрови Пресвятої Богородиції відбулась зустріч ікони та мощей. Під час Святої Літургії усі парафіяни храму мали можливість прийняти Тайну Єлеопомазання.
Фото:






Усі фото: 032.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:26, 7 грудня
16:53, 5 грудня
4
16:05, 12 грудня
127