Розпочалось таємне голосування за висловлення недовіри Костюку

У Львівській обласній раді розпочалось таємне голосування за висловлення недовіри голові Львівської облдержадміністрації Михайлу Костюку. Голосування проходить в таємному режимі.

Зокрема, депутати голосують пункт проекту рішення «Про інформацію щодо виконання програми «Про створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вугледобувних регіонів» за 2010-2011 роки та звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2011 рік.

Висловлення недовіри голові ЛОДА Михайлові Костюку є одним з пунктів цього проекту рішення.
Окрім того, в загальному проекті рішення роботу голови ЛОДА щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку пропонують визнати незадовільною.

Основними причинами висловлення недовіри М. Костюку представники об’єднаної опозиції називають: зростання безробіття в області;несвоєчасність виплат заробітної плати;нижчі темпи зростання заробітної плати, порівняно з іншими областями; зростання частки правопорушень; недофінансування обласних програм; зменшення обсягів місцевого виробництва і заміну його імпортним товаром; посилення тиску на ЗМІ, журналістів, творчу інтелігенцію, підприємців, місцевих депутатів та громадських діячів.

Депутати вже розпочали голосування. Кожен з них підходить до лічильної комісії по-одному. Водночас, депутати від опозиції перед тим як вкинути бюлетені до урн демонструють свої бюлетені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі