• Головна
  • Львів'янин здобув перемогу у суді для підняття зарплати усім бюджетникам
18:40, 8 червня 2016 р.

Львів'янин здобув перемогу у суді для підняття зарплати усім бюджетникам

Автор позову Святослав Літинський зобов'язав Кабінет міністрів підняти зарплати медикам та усім освітянам на 22%.

cуд міста Києва визнав незаконними пункти 1 і 2 

Про це йдеться на офіційній сторінці Святослава Літинського у мережі Facebook.

«Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконними пункти 1 і 2 Постанови Кабінету Міністрів України "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" № 731 від 16 вересня 2015 року», - йдеться у повідомленні.

Автор позову Святослав Літинський є старшим викладачем кафедри програмування Львівського національного університету імені Івана Франка. Львів'янин запевняє, що на сьогодні зарплата бюджетників розраховується виходячи з розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду. Натомість згідно із ст. 6 Закону України "Про оплату праці" та ст. 96 Кодексу законів про працю України, ця ставка повинна би перевищувати законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.

Незважаючи на закон Кабінет міністрів 16 вересня минулого року знову прийняв цю Постанову, згідно з якою виплата заробітної плати бюджетникам нараховувалась із незрозумілої цифри у сумі 1012 гривень.

Враховуючи те, що Святослав Літинський виграв суд і з 1 травня зросла мінімальна зарплата, то бюджетникам тепер повинні проводитись нарахування за іншими підрахунками.

«Я підрахував мою зарплату як старшого викладача Львівського національного університету імені Івана Франка. За моїми підрахунками 1450(мінімальна зарплата)Х3(коефіцієнт)=4350 гривень, втім уряд уже змінив на 1185Х3=3555 гривень», - зазначає Святослав Літинський на своїй сторінці у Facebook.

зарплати бюджетникам мають підняти мінімум на 22%

Святослав Літинський додав, що тепер після судового рішення Кабінет міністрів повинен встановити розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду на рівні, що перевищує розмір мінімальної заробітної плати.

"Завдяки цьому судовому рішенні зарплати бюджетникам мають підняти мінімум на 22%", - зазначив автор позову Святослав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032_ua #підняття_зарплати_бюджетникам_на_22% #медики #вчителі #виграв_суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...