• Головна
  • У Львові відбулась фінальна частина проекту "Давай грай!"(ФОТО)
13:24, 22 травня 2016 р.

У Львові відбулась фінальна частина проекту "Давай грай!"(ФОТО)

21 травня у Львові відбулась фінальна частина проекту  "Давай грай!", що проводилась під егідою ФК "Шахтар". Про це 032.ua повідомили у прес-службі ФК "Шахтар".

У ньому взяли участь вісім команд такого віку: від 7 до 10 років та від 11 до 13років.

За підсумками турніру призові місця у старшій групі розподілилися таким чином:

- 1-ше місце: «Спортресурс 1»
- 2-ге місце: «Гімназія»
- 3-тє місце: «Знесіння»

У Львові відбулась фінальна частина проекту "Давай грай!"(ФОТО), фото-1

А у віковій категорії від 7 до 10 років переможцем стала «Гімназія». Друге місце посіли хлопці з колективу«Спортресурс 2». Бронзові медалі пішли до команди «Знесіння»

ФК «Шахтар» запровадив і персональні нагороди. Вони дісталися двом дівчинкам-учасницям проекту. Також індивідуальні призи отримали:

Найкращий воротар U13 – Петро Кузо
Найкращий гравець U13 – Остап Чижо
Найкращий гравець U10 – Юрій Симків
Найкращий воротар U10 – Микита Кузьмін

У Львові відбулась фінальна частина проекту "Давай грай!"(ФОТО), фото-2

Традиційно переможцям кожної вікової групи було урочисто вручено кубки та медалі. А найкращі гравці стали володарями футбольної форми і статуеток від донецького клубу. Крім того, всі учасники отримали сувеніри від ФК «Шахтар».

Трофеї юним спортсменам вручали «гірники» півзахисник Андрій Коробенко і тренер воротарів Дмитро Шутков.