Павлів назвав будівництво в парку Б. Хмельницького цинізмом

Не стихають розмови довкола будівництва на ділянці по вул. Лижв’ярській, 42. За інформацією департаменту містобудування ЛМР та Галицької районної адміністрації,  на території Парку культури відбувається будівництво без погоджень та дозволів.

Нагадуємо, що три тижні назад відбувалась прес-конференція із забудовником, який запевняв, що жодних робіт не ведеться, повідомили в прес-службі ЛМР.

«Я хочу сказати, що такого цинізму я ще не бачив, щоб наскільки зухвало інвестор поводив себе по відношенню як до рішень закону, рішень судів, так само і до рішень виконавчих органів. Тобто для цієї людини, напевно, не існує нічого, окрім певних партійних прикриттів, що йому дозволяє вести будівельні роботи в парку, незважаючи на будь-які зупинки і попередження.

Із забудовником ми спілкувалися на спільній прес-конференції, яка відбулася близько 20-ти днів назад, де він чітко переконував нас, що ніяких робіт по новому будівництву тут не ведеться. Вчора був досить яскравий виступ депутатів на сесії Львівської міської ради, одразу після якого буквально за півгодини представники Інспекції Держархбудконтролю зупинили роботи і попередили про кримінальну відповідальність за будь-яке вчинення дій на будівельному майданчику. Сьогодні ми є свідками того, що кран працює. Коли я приїхав на майданчик, будівельники втекли звідси на машині, тобто ведеться активна будівельна діяльність.

У нас є дуже багато питань до архітектурної фірми, яка розпочала проектну діяльність зухвало, без будь-якої відповідності до архітектурно-планувального завдання. Тобто те, що розглядалося це питання і в управлінні охорони історичного середовища, і в управлінні архітектури, абсолютно знехтувано. Архітектурна фірма вважає, що може проектувати будь-що без погоджень із Львівською міською радою», - вважає директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів.

«Ми бачимо, що будівельні роботи проводяться далі. Ми подали заяву про забезпечення позову, який був у нас в суді для того, щоб забудовником не вчинялися будь-які будівельні роботи на цій земельній ділянці. Така ухвала суду була прийнята ще 15 лютого, ми скерували документи у Галицький ВДВС, для того, щоб можна було забезпечити виконання цієї ухвали. Виконавча служба відкрила виконавче провадження, і вже на сьогодні воно закрито, тобто попереджено людей про кримінальну відповідальність. Ми будемо скеровувати документи в прокуратуру на належне прокурорське реагування, оскільки ми бачимо, що будівельні роботи проводяться і надалі», - розповіла начальник юридичного відділу Галицької районної адміністрації Оксана Яремко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі