Влада міста роздала 18 квартир інвалідам та багатодітним сім’ям

Протягом 2011 року управління житлового господарства ЛМР видало 18 квартир, з яких 8 повноцінних. Дві квартири отримала сім’я, в якійнародили трійні, одну – багатодітна сім’я. За кошти субвенцій з державного бюджету обласному бюджету, було придбано квартину сім’ї офіцера запасу. На квартирному обліку у міській раді перебуває ще 25461 сім’ї.

«У силу своїх можливостей міська рада надає квартири черговикам. Зважаючи на обмежене нове будівництво та дуже незначне вивільнення житла комунальної власності, ми не маємо можливості забезпечити житлом всіх одразу. Зокрема, минулого року нове будівництво не велося. Вивільнення житла комунальної власності теж було дуже обмеженим, адже більше 90% житлового фонду у Львові знаходиться у приватній власності.

Минулого року було надано черговикам 18 квартир, з яких 8 повноцінних. Зокрема, 2 з них для сімей, у яких народилася трійня, 1 – багатодітній сім’ї. 1 квартиру було придбано для сім’ї офіцера запасу за кошти субвенцій з державного бюджету обласному бюджету. Також придбано 4 квартири для інвалідів Великої Вітчизняної Війни І-ї групи за кошти субвенцій з державного бюджету, що надійшли до міського бюджету. Крім того, у минулому році було надано 10 неповноцінних квартир, що не мають усіх вигод і надаються тимчасово до підходу основної черги», - розповіла заступник начальника управління житлового господарства, начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення ЛМР Галина Мазур.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі