• Головна
  • Боротьба триває: у Львові придумали нові заходи, як боротися зі смородом
Аналітика
19:30, 30 квітня 2016 р.

Боротьба триває: у Львові придумали нові заходи, як боротися зі смородом

Аналітика

У Львові вирішили не словом а ділом боротися зі смородом, і продемонстрували, за рахунок чого це робитимуть.

Так, у січні цього року Львів отримав 31,5 млн євро для рконструкції очисних споруд та втілення проекту отримання біогазу зі стічних вод у Львові.

"Ми отримаємо сучасні технології, прекрасну підтримку і, таким чином, наша інфраструктура буде на рівні найкращих об’єктів інфраструктури ЄС. До того ж, цей проект допоможе поліпшити у Львові і екогологічну складову, допоможе створити нові робочі місця та нові технології. Найважливіше, що всі процедури, які відбуваються в момент реалізації даного проекту, відбуваються за нормами ЄС. Це надзвичайно важливо і для міста, і для України", - заявив у січні Андрій Садовий. 

А вже у квітні, у Львові оприлюднили перелік заходів, які впроваджуватимуть у нашому місті для боротьби зі смородом, а також розповіли, які чинники викликають неприємні запахи у місті. 

Так, для більш ефективної боротьби зі смородом, влада міста залучила до цієї справи французьких експертів, і разом із ними виявляли причини смороду та придумували заходи боротьби.

європейські експерти вже давно працюють над вирішенням цього питання

"Хочемо зауважити, що проблеми із неприємним запахом - глобальна проблема майже усіх великих міст Європи. І європейські експерти вже давно працюють над вирішенням цього питання. Звичайно, що ми теж намагаємося вирішити цю проблему.Ми вкладаємо кошти у реконструкцію очисних споруд у місті, вимагаємо від підприємств будувати системи очищення, дозуємо хімреагенти.  Однак, варто розуміти, що не всі джерела, які зумовлюють неприємний сморід у Львові нам відомі. Тому, зараз наша головна ціль - вивчити усі проблеми й усунути їх", - запевнила Уляна Горбата.

Після консультування з французькими експертами, для більш ефективної боротьби зі смородом, у Львові вирішили створити спеціальну карту, де самі львів’яни можуть повідмоляти про місця із неприємним запахом.

карта працює на сторінці Львівводоканалу

"Завдяки рекомендаціям експерта ми вирішили відновити роботу онлайн-системи подання скарг на неприємний запах. Ця карта працює на сторінці Львівводоканалу. Крім того, якщо у когось немає Інтернету, можна зателефонувати диспетчеру, який працює цілодобово", - розповіла Уляна Горбата.

Водночас, ескперт однієї із французьких фірм, яка  працює із львівськими експертами над вирішення проблеми смороду Наталія Обозненко розповіла про заходи, які впроваджуватиумть у Львові вже цього року.  

наша програма має кілька етапів

"Загалом, наша програма має кілька етапів: 1. Моніторимо та аналізуємо дані. 2. Визначаємо місця, де необхідно виконати ремонти. 3.Проводимо наукові дослідження, що допоможе 

2. Визначити місця, де потрібно провести поточні ремонти, що допоможе розробити превентивні заходи.

Ну й не убдемо забувати про певну особливість нашого міста - тут маємо з’єднану систему каналізування. Тут дощові води змішуються з побутовими стоками з будівель. І ризики утворення смороду набагато вищі. Ускладнюється ситуація і річкою Полтва.  Крім того, у Львові особливий клімат – тут велика кількість опадів і надмірна вологість", - зазначила Обозненко.

Отож, наразі експерти визначилися із основними причинами неприємного запаху у Львові, і придумали план заходів, як із цим боротися. Результати цієї боротьби львів’яни мають відчути вже незабаром. 

Зменшенення неприємного запаху у Львові має розпочатися вже цого літа - після заміни дощових стоків та каналізації у певних районах міста. Ну а забути про сморід львів’яни можуть вже наступного року - коли у Львові нарешті збудують біогазовий завод. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032_ua #сморід #боротьба #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...