Що думають у міськраді про проведення пішохідного квесту у Львові за участю ЛГБТ-спільнот

В.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Марта Литвинюк розповіла, що думають у Львівській міськраді з приводу проведення у нашому місті пішохідного квесту за участю ЛГБТ-спільнот, в рамках "Фестивалю Рівності". 

Про це повідомляє 032.ua з посиланням на прес-службу ЛМР. 

Міська рада вважає недоцільним проведення таких заходів у Львові

За словами в.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Марти Литвинюк, до міської ради не надходило жодної офіційної заявки з зазначенням місця, дати та часу проведення пішохідного ЛГБТ-квесту. Зрештою міськрада вважає, що заради безпеки у місті, захід краще не проводити. 

"Міська рада вважає недоцільним проведення таких заходів у Львові, з метою гарантування безпеки усім мешканцям та гостям нашого міста", - зазначила  Марта Литвинюк.

Водночас, громадська організація "Інсайт", яка організовує "Фестиваль рівності" раніше повідомляла, що 25 лютого на адресу Львівської міської ради вони скерували лист, який адресували Андрію Садовому. У ньому вони попросили надати офіційну підтримку фестивалю, а також взяти участь в офіційному відкритті заходу з вітальним словом. Втім, жодної відповіді з міськради так і не надійшло.

Як раніше писав 032.ua "Фестиваль Рівності" має відбутись у Львові з 19 по 20 березня 2016. 

Додамо, що громадська організація "Інсайт" вже проводила "Фестиваль Рівності" у м. Києві у грудні 2015 року.

Організатори кажуть, що  основною метою фестивалю є просування ідей толерантності та рівності, а також боротьба з дискримінацією уразливих до проявів нетерпимості та насильства груп, таких як етнічні меншини, національні громади, люди з інвалідністю, ЛГБТІ, особи без громадянства та мігранти, внутрішньо-переміщені особи, люди без постійного місця проживання та ін.

Нагадаємо, учора ми писали про те, що організаторам "Фестивалю рівності", який хочуть провести у Львові на підтримку ЛГБТІ, відмовили у наданні приміщення

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі