Організаторам "Фестивалю рівності", який хочуть провести у Львові на підтримку ЛГБТІ, відмовили у наданні приміщення

У громадській оргназіації "Інсайт", яка організовує у Львові "Фестиваль рівності", відмовили у наданні приміщення. Раніше планувалося, що захід проходитиме у Музеї Ідей.

Втім, учора організатори фестивалю отримали відмову від закладу. У Музеї Ідеї пояснили, що вони відмовляють у наданні приміщення для проведення "Фестивалю рівності Львів-2016" у зв’язку із погрозами фізичною розправою та псуванням майна, які стали надходити адміністрації культурного простору, а також через відсутність підтримки від міського голови Львова.

Організатори фестивалю кажуть, що 25 лютого на адресу Львівської міської ради вони скерували лист, який адресували Андрію Садовому. У ньому вони попросили надати офіційну підтримку фестивалю, а також взяти участь в офіційному відкритті заходу з вітальним словом. Втім, жодної відповіді з міськради так і не надійшло.

Як раніше писав 032.ua "Фестиваль Рівності" має відбутись у Львові з 19 по 20 березня 2016. 

Додамо, що громадська організація "Інсайт" вже проводила "Фестиваль Рівності" у м. Києві у грудні 2015 року.

Організатори кажуть, що  основною метою фестивалю є просування ідей толерантності та рівності, а також боротьба з дискримінацією уразливих до проявів нетерпимості та насильства груп, таких як етнічні меншини, національні громади, люди з інвалідністю, ЛГБТІ, особи без громадянства та мігранти, внутрішньо-переміщені особи, люди без постійного місця проживання та ін.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі