• Головна
  • Львівські волонтери моніторять ситуацію на вулицях міста та рятують замерзлих
17:10, 7 лютого 2012 р.

Львівські волонтери моніторять ситуацію на вулицях міста та рятують замерзлих

Громадська організація «САМІ» та волонтери здійснили вечірній обхід вулицями Львова. Знайшовши шість п'яних людей, вони надали першу допомогу та викликати швидку.

«Найсумніша ситуація трапилася в одному із районів Львова. Волонтери знайшли чоловіка в нетверезому стані, який лежав у сніговій кучугурі та спав. Викликали швидку, завели його в найближчий магазин і надали першу допомогу. Слава Богу, ми все-таки встигли врятувати людині життя Надзвичайно, прикро та боляче бачити людську байдужість. Адже цей чоловік міг просто замерзнути на вулиці», - зазначив голова ГО «САМІ» Андрій Породко.

«Я вперше спробував себе у ролі волонтера. Хочу закликати всіх до цієї діяльності, адже не можна бути байдужим до проблем, які нас оточують. Пожертвувавши декілька годин вільного часу, можна врятувати не одне людське життя», - переконаний телеведучий Андрій Ферцак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення