Вперше в Україні — бронюйте фешенебельні готелі онлайн на декілька годин без переплат!

Сайт онлайн-сервісу бронювання готелів “360-онлайн”: http://360-online.com.ua/

Сучасне життя — це постійний рух, подорожі та мандрівки. Часто, виникає потреба перебувати у готелі впродовж кількох годин. Раніше, за це доводилось платити повну вартість номера. Але сьогодні у багатьох країнах Європи — Франції, Бельгії, Італії успішно працюють платформи, які дозволяють бронювати готелі лише на декілька годин. Перейнявши європейський досвід, бельгієць з українським корінням, Устіянич Андрій Романович, вирішив започаткувати анологічний проект, пристосований до українського готельного бізнесу.

Вперше в Україні — бронюйте фешенебельні готелі онлайн на декілька годин без переплат! (фото) - фото 1
Вперше в Україні — бронюйте фешенебельні готелі онлайн на декілька годин без переплат! (фото) - фото 1

Стартап “360-онлайн” - це онлайн платформа, яка дозволяє абсолютно безкоштовно бронювати готелі на декілька годин із знижками до 60%. Команда професіоналів, яка обслуговує цей сервіс подбає про якісне та швидке виконання Вашого замовлення, миттєве підтвердження бронювання та підбір найкомфортніших номерів. Компанія пропонує унікальну для українського готельного бізнесу послугу, яка дозволить суттєво економити фотографам, бізнесменам та просто мандрівникам, які перебувають у місті проїздом.

На сьогодні, сервіс уже працює у Львові і запускається у всіх великих містах України. Журналіст 032.ua поспілкувався з керівником комерційного відділу компанії “360-онлайн” Вадимом Чайкою, який розповідає, що цей проект, буде не лише зручним інструментом бронювання готелів онлайн та економії коштів для мандрівників, але й чудовим засобом залучення клієнтів для готелів:

“Наш сервіс дозволить клієнтам серйозно економити. Наприклад, замовляючи готель на 9 годин, Ви зможете зекономити більше ніж 50% у порівнянні з вартістю номера за добу. Ще однією перевагою є оплата безпосередньо у готелі! Також, сервіс бронювання “360-онлайн” дуже зручний та корисний для власників готельного бізнесу, адже дозволить залучити нових клієнтів, знизити час простою номерів та значно збільшити завантаження готелю у низький сезон. Сервіс бронювання “360-онлайн” це інноваційний та сучасний спосіб бронювання, який дозволить Вам зекономити час та гроші! ”

Вперше в Україні — бронюйте фешенебельні готелі онлайн на декілька годин без переплат! (фото) - фото 2
Вперше в Україні — бронюйте фешенебельні готелі онлайн на декілька годин без переплат! (фото) - фото 2

Засновник компанії — громадянин Бельгії Устіянич Андрій Романович, побачив позитивні зміни та успішні реформи, які дають хороші можливості розвитку іноземних компаній на ринку України. Тому, він вирішив інвестувати у кардинально новий підхід у сфері бронювання готелів, якому ще немає аналогів в нашій країні. “360-онлайн” - це сучасна компанія, у якій працюють амбітні професіонали своєї справи. Основною місією компанії є розвиток та інновації у українському готельному бізнесі, надання послуг найвищої якості та максимальна зручність для клієнтів: тільки найкращі готелі, цілодобова робота, програми лояльності та знижки.

Бронюйте фешенебельні готелі онлайн на декілька годин без переплат з “360-онлайн”!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі