«Ми залишаємося одним з найстабільніших українських банків» – директор відділення «Центральне львівське» VTB Bank (Україна)

Директор одного з львівських відділень VTB Bank (Україна) Емілія Турин розповіла в інтерв'ю "Вголос" про подальший розвиток фінустанови на банківському ринку.

Розкажіть, будь ласка, як на сьогодні справи у VTB Bank (Україна)?

За останні два роки ринок з різних причин покинуло немало великих та малих банків, що викликало в людей цілком обґрунтовані побоювання з приводу стабільності банківської системи загалом. Однак є й ті банки, які гідно пройшли крізь кризові випробування, і наш банк – серед них. Ми залишаємося одним із найбільших та найстабільніших українських банків і продовжуємо розвиватися, пропонуючи повний спектр сучасних банківських послуг та продуктів як пересічним громадянам, так й українським підприємствам. Найголовніше те, що ми зберегли довіру людей і наші банківські продукти мають неабиякий попит серед наших клієнтів.  

Але деяка нестабільність на ринку залишається, і це все ж впливає на настрої клієнтів?

Події, що сталися у Львові нещодавно, – це радше спроба вкотре дестабілізувати банківський ринок, який на сьогодні є, без перебільшення, головною артерією нашої країни. Адже саме від стабільного розвитку фінансового сектору залежить подальший розвиток економіки України, її імідж та репутація в очах міжнародної спільноти.

Зважаючи на нещодавні події з пошкодження майна низки банків, чи є привід для занепокоєння за збереження своїх коштів у клієнтів банку?

Упродовж усього кризового періоду ми демонструємо високий рівень відповідальності перед нашими клієнтами, завжди своєчасно та в повному обсязі повертаючи депозити на їхню першу вимогу. Така відповідальність не залишається непоміченою. Наведу лише один факт: протягом 2015 року понад 80% наших клієнтів після завершення дії депозиту залишили його в нашому банку на новий термін.
Наразі наших клієнтів у Львові обслуговують два відділення, а багато з них віддають перевагу дистанційному керуванню своїми коштами завдяки сучасному, надзвичайно простому у використанні та швидкому Інтернет-банкінгу VTB Online, доступ до якого вони мають цілодобово.

Які продукти наразі є найбільш затребуваними серед клієнтів банку у вашому регіоні?

Дуже популярною серед населення є нова депозитна картка, адже клієнти мають не тільки цілодобовий доступ до повної суми коштів на депозиті та можуть вільно керувати своїми заощадженнями, у них також є можливість примножувати свої гроші залежно від залишку на картковому рахунку. Зараз це – найкраща альтернатива терміновим депозитам.
Якщо говорити про корпоративних клієнтів, то ми пропонуємо дуже гнучкі умови обслуговування та індивідуальний підхід у наданні всіх банківських послуг, адже ми як ніхто інший розуміємо всі складнощі, з якими працюють підприємства нині.

Які ваші плани на подальший розвиток у банківському секторі України?

2016 року ми продовжимо реалізацію наших планів, націлених на розвиток універсального банку, що пропонує сучасні, ефективні банківські продукти і послуги як для населення, так і для українського бізнесу. Окрім того, ми ще більше зосередимося на сталому розвитку та відповідному підході до ведення бізнесу в Україні.
Відзначимо, що минулого року наші акціонери, за результатами стрес-тестування, прийняли рішення щодо збільшення статутного капіталу банку, яке стало рекордним для банківського ринку України за всі роки незалежності. VTB Bank (Україна) за 2014-2015 рр. було докапіталізовано загалом на 19,9 млрд грн, що є найкращим підтвердженням серйозності намірів щодо подальшого розвитку нашого банку в Україні.

Говорячи про сталий розвиток та відповідальний підхід до ведення бізнесу в Україні, ви маєте на увазі вашу співпрацю з благодійним фондом «Таблеточки»?

Зокрема. Наш банк працює у 20 країнах світу – і в Європі, і в Африці, і в Азії, і в кожній з них ми у веденні нашої діяльності поважаємо та поділяємо ті цінності, які є важливими для кожної країни та її громадян. Усвідомлюючи нашу відповідальність перед суспільством, намагаємося зробити і свій внесок у розвиток держави та допомогти у вирішенні актуальних для людей соціальних питань. В Україні пріоритетним напрямком наших соціальних інвестицій є охорона здоров’я, зокрема системна допомога у сфері лікування онкохворих дітей.

2015 року об`єднали наші зусилля з Міжнародним благодійним фондом «Таблеточки», якому на сьогодні ми вже виділили понад 1 млн грн системної допомоги на розвиток діяльності фонду в цій надзвичайно важливій сфері. Не залишаються осторонь і наші співробітники. Так, нещодавно ми провели першу цього року донорську акцію до Дня онкохворої дитини, у якій узяли участь співробітники нашого банку. За день було здано майже 20 літрів донорської крові, а це – понад 130 дітей, які в майбутньому отримають доступ до неї і шанс на життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі