• Головна
  • У Дрогобичі чоловік впродовж п'яти років збував марихуану (ФОТО)
15:40, 3 березня 2016 р.

У Дрогобичі чоловік впродовж п'яти років збував марихуану (ФОТО)

У власному помешканні 54-річний мешканець Дрогобича впродовж п'яти років років збував наркотичні засоби.

Сума вилучених засобів становить майже 65 тисяч гривень

Як розповіли 032.ua у прес-службі ГУ Національної поліції, правоохоронці під час проведеного обшуку виявили марихуану та амфетамін, а також інші наркотичні та психотропні засоби.

За попередньою інформацією, чоловік 5 років зберігав вилучені засоби з метою подальшого збуту. Усі знайдені речовини правоохоронці відправили на експертизу, а чоловіка затримали. Сума вилучених засобів становить майже 65 тисяч гривень. Наразі у поліції встановлюють причетних осіб до скоєння злочину та з'ясовують звідки надходили зловмиснику психотропні та наркотичні засоби.

У Дрогобичі чоловік впродовж п'яти років збував марихуану (ФОТО) (фото) - фото 1

У Дрогобичі чоловік впродовж п'яти років збував марихуану (ФОТО) (фото) - фото 1

У Дрогобичі чоловік впродовж п'яти років збував марихуану (ФОТО) (фото) - фото 2

У Дрогобичі чоловік впродовж п'яти років збував марихуану (ФОТО) (фото) - фото 2

Фото: прес-служба ГУ НП у Львівській області

Читайте також на нашому сайті: Небезпечна знахідка: у своєму будинку на Львівщині чоловік зберігав велику кількість боєприпасів та наркотиків (ФОТО).



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення