18 лютого о 22:05 на “Арені Львів” відбудеться поєдинок Ліги Європи УЄФА 1/16 фіналу “Шахтар — Шальке”.
Про це повідомляє кореспондент 032.ua.
За словами в.о. генерального директора “Донбас Арена” Вадима Гунько на турнірі “Шахтар-Шальке” очікується близько 23-27 тис.глядачів.
Хотів би зазначити, що зі сторони вболівальників “Шальке” ми бачимо серйозний ажіоаж на квитки
“Хотів би зазначити, що зі сторони вболівальників “Шальке” ми бачимо серйозний ажіоаж на квитки. Із цієї інформації що в нас, всі категорії, а це близько 1500 квитків уже продані”, - розповів в.о. генерального директора “Донбас Арена” Вадим Гунько.
Він також зазначив, що цей матч проводитиметься із високим рівнем безпеки і наразі проходять відповідні консультації з усіма залученими сторонами.
Організатори турніру також наголошують, аби уболівальники на матч приходили завчасно задля власного комфорту та безпеки.
Додамо, що на сьогодні проблем із придбанням квитків на матч “Шахтар — Шальке” немає. Усі охочі можуть їх придбати.
Нагадаємо, що одній особі можна купити не більше 4 квитків. Вартість квитків становить від 70-2000 грн.
Читайте також на нашому сайті: "Шахтар" втратив трьох основних виконавців перед матчем з "Шальке" .