У Львові міжнародні викладачі підвищуватимуть кваліфікацію курсантів

У Львові завершили початкове планування міжнародних військових навчань «Репід Трайдент — 2012». Конференція відбувалась на базі Академії Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного в нашому місті.

Про це інформує Урядовий портал.

«Перша конференція щодо проведення навчань «Репід Трайдент – 2012» завершилася успішно. Ми досягли основної мети – здійснили планування та провели необхідні розрахунки сил та засобів які нам потрібні. Плануємо зібратись ще у березні і травні цього року. Будемо займатись уточненням деталей, щодо проведення командно-штабної та польової фаз навчань», – повідомив генерал-майор В’ячеслав Назаркін.

Міжнародні військові навчання відбудуться у липні цього року. Під час роботи у групах за напрямками були вивчені питання логістичного забезпечення, виділення паливно-мастильних матеріалів для техніки, харчування особового складу. Також розглянуто питання забезпечення учасників навчань засобами зв’язку та стрілецьким озброєнням. Разом із представниками відповідних відомств відбулося обговорення юридичних аспектів та  механізму проходження митного контролю представниками іноземних контингентів, які будуть прибувати на навчання.

Відповідно до розробленої «легенди» – учасники цьогорічних навчань відтворюватимуть ситуації із якими стикалися американські військовослужбовці, що входили до складу контингенту коаліційних сил у провінції Кандагар в Афганістані. Умовно навчання будуть розділені на дві частини. У перший тиждень відбуватиметься командно-штабне тренування, у другий – ротне тактичне навчання.

Однією з особливостей цьогорічних навчань буде медіа-тренування. Під час першого тижня навчань українські та американські інструктори здійснюватимуть підготовку речників підрозділів. Курс дозволить військовослужбовцям набути базових знань щодо принципів та правил спілкування із представниками ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі