• Головна
  • У Львові демонтовано незаконно встановлений майданчик
14:39, 27 січня 2012 р.

У Львові демонтовано незаконно встановлений майданчик

Літній майданчик, що був незаконно встановлений на вулиці Братів Рогатинців, 9, було демонтовано. Власник не реагував на розпорядження районної адміністрації про добровільний демонтаж.

Відтак, Господарський суд Львівської області прийняв рішення демонтувати майданчик у примусовому порядку. Сьогодні мав відбутися примусовий демонтаж, проте до приходу відповідних служб представники власника уже розпочали демонтувати майданчик самостійно.

Про це сьогодні повідомили в прес-службі ЛМР.

«Цей літній майданчик не мав жодних дозволів на встановлення. Оскільки ухвалою Львівської міської ради передбачено, що самовільно встановлені майданчики підлягають демонтажу і контроль за встановленням та демонтажем здійснює районна адміністрація, ми звернулись з позовом до суду про його демонтаж.

Потім було відкрите виконавче провадження, але виконавча служба звернулася за роз’ясненням до Господарського суду про порядок демонтажу. Господарський суд відхилив ухвалу про роз’яснення та залишив рішення суду щодо демонтажу, відповідно зараз іде його виконання.

У центральній частині міста, звичайно, можна встановлювати майданчики, але не потрібно ставити настилів, що закривають бруківку, яка повинна бути в центрі міста. Вулиця має проглядатися. Можуть бути легкі столики та накриття, які дуже легко забрати», - зазначила заступник голови Галицької РА Ярослава Білостоцька.

«До нас на виконання справа була подана у жовтні минулого року. Державним виконавцем була винесена постанова про відкриття виконавчого провадження для виконання відповідного рішення суду. Підприємець у відповідний термін рішення суду добровільно не виконав. На підставі цього державним виконавцем на боржника було накладено штраф за невиконання рішення суду. Пізніше були подані документи, на підставі яких державний виконавець звернувся до суду з заявою про роз’яснення самого рішення суду про хід подальшого виконання.

Після того, як було відмовлено у задоволенні заяви, було призначене виконання, і зараз цей майданчик демонтовується. Тобто, як і передбачено самим рішенням суду, сьогодні його буде виконано у повному обсязі», - старший державний виконавець Галицького відділу Державної виконавчої служби Андрій Яремчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...