На модернізацію електромереж Львівщини цього року виділять понад 193 млн грн

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики затвердила Інвестиційну програму ПАТ "Львівобленерго" на 2012 рік в обсязі 193,23 млн грн. Про це повідомляє відділ зв’язків із ЗМІ енергорозподільчого товариства.

Більша частина коштів - 70%, піде на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж і обладнання у Львівській області. Решта на заходи по недопущенню понаднормативних витрат електроенергії, впровадження та розвиток автоматизованих систем диспетчерського керування, впровадження та розвиток інформаційних технологій та інше.

Серед ключових енергооб’єктів Інвестпрограми є будівництво комплексу підстанції напругою 35/6 кВ „Цитадель”, що здійснюється в рамках підготовки до Євро-2012.

ПС „Цитадель” забезпечить надійність схеми електропостачання Львова, розвантажить електромережу центральної частини міста і створить на майбутнє резерв для розвитку інфраструктури. Введення в експлуатацію підстанції заплановане на перше півріччя 2012 року.

В рамках підготовки до чемпіонату в 2012 році ПАТ „Львівобленерго” також здійснить реконструкцію підстанції 110/10/10кВ "Львів-25" для надійного резервного електропостачання нового стадіону у Львові.
Крім цього, Інвестиційною програмою Товариства на 2012 рік передбачено завершити реконструкцію підстанції 110/35/6 кВ "Межиріччя", що забезпечує електропостачання міста Червонограда, здійснити реконструкцію підстанції 35/10 кВ "Куликів" в Жовківському районі та продовжити будівництво підстанції 35/10 кВ "Східниця-80н" для забезпечення надійності електропостачання та розвитку інфраструктури курорту Східниця.

Для підвищення якості надання послуг та запобігання понаднормовим витратам електроенергії в 2012 році передбачено заміну понад 81,1 тис. однофазних і 6 тис. трифазних індукційних електролічильників на сучасні електронні, а також модернізацію понад 30 тис. існуючих однофазних та трифазних індукційних електролічильників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі