У Львові триває боротьба з гральним бізнесом

Вчора під час рейду в Шевченківському районі перевірено 12 інтерактивних клубів. Заклади, в яких зафіксовані порушення, припиняють свою діяльність.

Проведені рейди показали, що інтерактивні клуби працюють відповідно до наданих дозволів.

«Під час рейду ми перевірили всі 12 інтерактивних клубів району. Виявлено, що підприємці працюють відповідно до наданих дозволів. У цих клубах студенти та учні, що не мають доступу до Інтернету, мають змогу ним користуватись та працювати за комп’ютером», - зазначив заступник голови Шевченківської РА Михайло Космина.

Схожа перевірка відбувалась 11 січня за адресою Шевченка, 358.

«Було вилучено комп’ютерну техніку, гральні апарати, електронну рулетку та передано відділу ресурсного забезпечення ГУ МВС у Львівській області. Завершується слідство. Справу передано в прокуратуру та вирішуватиметься в судовому порядку питання притягнення порушника до кримінальної відповідальності», - додав Михайло Космина.

«Відповідно до Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», щоб встановити можливості доступу до азартних ігор через комп’ютерні стимулятори, необхідно зафіксувати сплату гравцем грошей, що дає змогу учаснику як отримати виграш, так і не отримати його залежно від випадковості, а це дуже важко. Тому, на сьогоднішній день Львівською міською радою та правоохоронними органами активізована робота із залученням засобів масової інформації для виявлення фактів азартних ігор та вжиття заходів щодо припинення діяльності інтерактивних клубів, у яких зафіксовані порушення. Ця робота дає позитивний результат, і надалі буде продовжуватися», - розповідає начальник відділу торгівлі та тендерних закупівель управління економіки ЛМР Галина Шарко.

Нагадаємо, в Україні заборонений гральний бізнес та участь в азартних іграх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі