• Головна
  • У Львові у парку Б. Хмельницького без дозволу ведеться будівництво
15:45, 24 січня 2012 р.

У Львові у парку Б. Хмельницького без дозволу ведеться будівництво

За даними Галицької районної адміністрації, на території Парку культури повних ходом ведеться будівництво без відповідних погоджень. Будмайданчик розгорнувся на вулиці Лижв’ярській, 42. Наразі очікується рішення Львівського апеляційного адміністративного суду щодо вжиття наступних дій.

Про це повідомили 032.ua у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на Галицьке РА. За інформацією останніх, документи на ведення даного будівництва відсутні.

«Йде будівництво нової будівлі і роботи проводяться. Вчора вони проводилися, сьогодні проводяться, риється котлован, вибирається земля. Забудовник і власник цієї будівлі, якої зараз не існує, не може сказати, що там будується. Документів на ведення нового будівництва немає. Дозволу інспекції Держархбудконтролю на проведення нового будівництва немає. Це ведуться незаконні роботи», - зазначила голова Галицької РА Ірина Маруняк.

В червні 2011 року попередньо було надано декларацію Держархбудконтролю у Львівській області на реконструкцію будинку.

«Нами було видано декларацію на реконструкцію з надбудовою, зараз є факт нового будівництва. Вжиті термінові заходи по зупиненню незаконного ведення будівництва, готується позов в суд про скасування дії нашої декларації», - зазначив начальник відділу контролю і забудови території № 1 ДАБК у Львівській області Володимир Бідний.

Неприпустимість цих будівельних робіт зумовлюється ще й тим, що дії відбуваються в місцевій пам'ятці архітектури.

«Таких катаклізмів у Львові не було. Сьогодні будь-які дії, які відбуваються в природно-заповідному фонді, якщо це пам’ятка місцевого значення, повинна втручатися місцева влада, а також обласна державна адміністрація та обласна рада.

Межі парку затвердив облвиконком і ці межі ніхто не має права порушувати, такий закон. І ця територія є в межах парку», - зазначила депутат Львівської міської ради, представник постійної депутатської комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Віра Лясковська.

За інформацією департаменту містобудування ЛМР, зображення на плакаті з макетом забудови, що розміщений на території будівельного майданчика, не відповідає тим вимогам, які були поставлені ще в 2010 році.

«Я би хотів зачитати ті вимоги, які були надані в 2010 році: умови проектування – реставрація, кольорові рішення, із збереженням характерних традиційного для цього будинку характеру вікон і дверей. Як такого будинку вже нема, він повністю розібраний, знищений і, на жаль, фотографія, паспорт фасаду не відповідає дійсності. Згідно із законодавством, ми не контролюємо ці проекти, це вже є відповідальність експертизи. Інспекція Держархбудконтролю повинна дивитися, які були поставлені вимоги управління архітектури, і чи є відповідність цим вимогам.

На жаль, зображення на цьому плакаті не відповідає тим вимогам, які були поставлені ще в 2010 році», - розповів директор департаменту містобудування Андрій Павлів.

У Львові у парку Б. Хмельницького без дозволу ведеться будівництво, фото-1
У Львові у парку Б. Хмельницького без дозволу ведеться будівництво, фото-2
У Львові у парку Б. Хмельницького без дозволу ведеться будівництво, фото-3
У Львові у парку Б. Хмельницького без дозволу ведеться будівництво, фото-4
У Львові у парку Б. Хмельницького без дозволу ведеться будівництво, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...