Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО)

Українські збройні сили продовжують реформувати. Сьогодні, 27 січня, у Львові продемонстрували захисні окуляри, шоломи та бронежилети,  які почали використовувати в українській армії.

Про це під час сьогоднішнього брифінгу розповів  речник Західного регіонального медіа-центру Міноборони у Львові, Олександр Поронюк.

"Те, що раніше наші військові купували на власні кошти, або ж для української армії певне спорядження купували волонтери, тепер цей процес переходить на державне забезпечення. Ми вважаємо, що це дуже сильно впливає на моральний дух самої армії, і тепер наші солдати набагато спокійніше вирішують певні бойові завдання", - розповів Олександр Поронюк.

Яке саме екіпірування вже найближчим часом отримають українські військові, розповів сержант ЗС США, командир відділення Дін Морфіт.

За його словами, українське обмундирування ненабагато відрізняється від американського. До прикладу, бронежилет, який сьогодні носять у ЗС США, має спеціальну тканину, яка лише тліє, але не горить.  До того ж, відбувається постійний процес покращення екіпіровки.

Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО), фото-1 Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО) (фото) - фото 1
Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО) (фото) - фото 2 Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО) (фото) - фото 2

Відбувається дуже хороший процес постійного покращення цього обладнання

"Відбувається дуже хороший процес постійного покращення цього обладнання. Наприклад, я у збройних силах вже 11 років, і це вже 3 вид бронежилету, який я використовую. Під час останньої модернізації, бронежилет отримав спеціальний гачок, за допомогою якого єдиним рухом можна скинути  з себе зайвий баласт", - розповів американець.

Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО) (фото) - фото 3 Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО), фото-6
Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО) (фото) - фото 4 Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО) (фото) - фото 4

До того ж, комплект обмундирування американських солдатів включає також захисні окуляри. До слова, вони виготовлені з спеціального матеріалу, який допомагає витримати пряме влучання із дробовика. 

Розгрузку натівського зразка американці носять на бронежилеті, що дає можливість дістати якусь річ, не випускаючи із рук свою зброю.

є кілька стандартів

"Звичайно, її можна зробити більш зручнішою для військовослужбовця, тобто так, як йому буде краще. Але все таки, є кілька стандартів. Наприклад, аптечка у нас завжди розташована із лівого боку. Якщо солдат отримує поранення, то аптечка завжди під рукою", - додав сержант Дін Морфіт.

Водночас, як зазначив Роман Поронюк, сьогодні українська армія отримала такий перелік військового забезпечення, про який раніше наші військові могли тільки мріяти.

"Якщо пам’ятаєте, у 2014 році наші військові захищали країну в обмундируванні, на яких був зразок 1937-1941 років. Коли тривала перша хвиля мобілізації, бійці отримували металеві шоломи й саперні лопатки із недоторканих запасів на складах", - зазначив Олександр Поронюк.

Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО), фото-9 Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО) (фото) - фото 5 Американці у Львові продемонстрували, яким має бути екіпірування українських військових (ФОТО), фото-11

Читайте також на нашому сайті: українська армія до кінця цього року отримає розроблені українськими студентами сучасні безпілотники.

 

Львів 032_ua армія збройні_сили новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі