На Львівщині понад 35,5 тисяч осіб працевлаштувались через службу зайнятості

Торік соціальними послугами служби зайнятості скористалися 91,6 тис. жителів Львівської області, що на 1,1 тис. більше, ніж позаторік. Як і у попередні роки, у загальній чисельності незайнятих громадян переважали особи, що звільнилися з роботи за згодою сторін (33,3%), у зв’язку з закінченням строку договору (17,7%), котрі були незайняті з різних причин понад рік (22,6%), звільнені за власним бажанням (8,9%), вивільнені з підприємств, установ та організацій (4,4%). Серед пошуковців роботи 9,9% становлять випускники навчальних закладів.

Порівняно з попередніми роками, кількість наявних у базі даних вакансій служби зайнятості Львівщини збільшилася на 34,4% і становила 59,1 тис. одиниць (у 2010 році 44,0 тис.). Цей показник є найвищим в Україні.

Також значно збільшилась кількість подавачів вакансій і сьогодні про наявність вільних місць праці службу зайнятості інформують 11130 підприємств, установ та організацій області. Проблемою є невідповідність попиту та пропозиції робочої сили у професійно-кваліфікаційному розрізі. Ускладнює ситуацію й те, що працедавці висувають підвищені вимоги до якості підготовки кадрів, їхнього досвіду роботи, пропонуючи натомість навіть висококваліфікованим працівникам мінімальний розмір оплати праці.

Упродовж 2011 року за сприяння обласної служби зайнятості знайшли роботу 36,7 тис. осіб. Одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності отримали 577 краян, із них 291 – віком до 35 років. Ще 14,6 тис. мешканців області, а це на 1,6 тис. більше, ніж у 2010 році, взяли участь у громадських роботах. За скеруванням служби зайнятості професійне навчання проходили 11,3 тис. осіб (у 2010 – 10,7 тис.), у тому числі у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 2,7 тис. Після закінчення навчання 9,1 тис. безробітних уже працюють.

Станом на 1 січня 2012 року за посередництва служби зайнятості роботу шукали 23,4 тис. мешканців Львівщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі