• Головна
  • Сьогодні Михайло Костюк тестував нову транспортну мережу Львова
13:35, 17 січня 2012 р.

Сьогодні Михайло Костюк тестував нову транспортну мережу Львова

Враження невтішні. Проїхавши о сьомій ранку маршрутом №49, аби особисто пересвідчитися у проблемності пересування пасажирів міським транспортом. Про це повідомили в прес-службі ЛОДА.

Вранці на зупинці у Рясному-2 було п'ять автобусів, які не були перевантажені. До приміського вокзалу маршрутка також не була переповнена.

Проблеми почались, коли Костюк вирішив добратися з приміського вокзалу до Підвальної. Перше, що вразило голову облдержадміністрації — очікування маршруту. Запізнення в 33 хвилини водій намагався прикрити слизькою дорогою, а автобус їздить на ... літніх шинах.

Під час брифінгу із журналістами Михайло Костюк зазначив, що практично на усіх автобусних зупинках відсутня інформація про нову транспортну мережу, а автобуси не обладнані радіозв'язком, і додав,  що у Львові працюватимуть 8 мобільних груп, які вивчатимуть роботу транспортної мережі.

 

Сьогодні Михайло Костюк тестував нову транспортну мережу Львова, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...