У Львові стартує конкурс есе

Від сьогодні і до 15 лютого всі творчі львів'яни зможуть взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий». Про це повідомили в прес-службі міськради.

До участі в конкурсі запрошуються студенти, представники молодіжних громадських організацій та небайдужа молодь віком до 30 років. Основою конкурсу є есе. Допоміжними до есе будуть роботи у форматі відео та презентації.

Конкурс дає можливість презентувати свій регіон чи місто. Есе-переможці, презентації будуть розміщені в мережі YouTube, Facebook та у друкованому виданні.

Тематика презентацій:

«Інститути місцевого самоврядування у твоєму місті – Чому тобі це не байдуже» (презентація регіону-міста через призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування у відповідності до європейських традицій цього інституту),

«Від Магдебурга до твого міста» (презентація регіону-міста через призму відповідності його інститутів місцевого самоврядування європейському праву),

«Разом у європейському домі» (презентація регіону-міста через призму виявлення/ доведення ознак його спільності з європейськими моделями розвитку).

Роботи будуть оцінюватися відповідно до таких критеріїв: логічність, обґрунтованість та послідовність висвітлення проблеми; вираження світоглядної позиції автора, його погляду на сутність проблеми; композиційна структурованість, оригінальність, креативність.

Есе надсилайте за адресою [email protected] та за поштовою адресою: Молодіжна Альтернатива, м. Київ, вул. Обсерваторна 11/1, офіс 214.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі