На Львівщини через дії «Нафтогазу» люди хочуть перекривати дорогу

Мешканці Львівської області виступили з протестом проти діяльності НАК «Нафтогазу» на території кількох районів та готові до радикальних методів. Про свої наміри сьогодні під час розширеного засідання комісії екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради заявили голови Бродівської та Дрогобицької районних рад.

Зокрема, йшлося про те, що «Нафтогаз» не виконує умови рамкової угоди з Львівської облдержадміністрацією, відповідно до якої компанія мала б забезпечити підтримку соціальної сфери на тих територіях, де проводить свою діяльність. З передбачених в угоді 27 млн грн., місцеві ради отримали лише 21 млн грн. Представники районів обурюються, що «Нафтогаз» не лише не виконує своїх зобов’язань, а й руйнують дороги та наносять невиправну шкоду екології.

Представник Дрогобицької районної ради повідомив, що жителі одного з сіл через напружену ситуацію вже готові перекривати дорогу Львів-Трускавець.

««Нафтогаз» по рамковій угоді мав добудувати в одному з сіл школу. Проте з 6,5 млн грн цього року поступило лише 250 тисяч. На території однієї з сільської ради знаходиться понад 100 свердловин. Люди налаштовані радикально. Соціальна напруга досягла такого рівня, що вони готові вийти на дорогу Львів-Трускавець і перекрити її. Дороги загального користування також не відновлюються. Ми вже фактично почали процес блокування: ні один документ ні районною радою, ні райадміністрацією щодо питань «Нафтогазу» впродовж двох місяців у нас не підписується. Ми будемо продовжувати процес блокування до тих пір поки питання не вирішиться», - заявив він.

Про намір до радикальних дій стосовно роботи НАК «Нафтогазу» заявила і голова Бродівської районної ради Ольга Шейдуліна.

«Керівництвом «Нафтогазу» було прийнято рішення про зміну юридичних адрес нафтовидобувних підприємств. В результаті цього в районний бюджет не надходить близько 2,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Депутатський корпус Бродівського району та міської ради вже налаштований дуже серйозно та категорично. Ми готові вживати радикальні заходи», - повідомила О. Шейдуліна.
З пропозицією не надавати погодження НАК «Нафтогазу» на розробку нових родовищ виступили і інші голови районних рад: Городоцької та Сокольської.

Нагадаємо, за результатами засідання екологічної комісії вісім її членів не підтримали надання погодження НАК «Нафтогазу» на промислову розробку десяти нових родовищ.

 Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі