Міська рада ухвалила бюджет: рік обіцяє бути складним

Депутати Львівської міської ради ухвалили бюджет на 2012 рік. За це рішення проголосували 59 депутатів із 90.
Загальний обсяг доходів бюджету встановлено на рівні 2 ,424 млрд грн. З цієї суми загальний фонд бюджету становитиме 2,1 млрд грн, а спеціальний фонд — понад 324 млн грн, з яких на бюджет розвитку припадатиме 204,7 млн грн.

Загальний обсяг видатків бюджету ухвалено на рівні 2,497 млрд грн, з яких на загальний фонд бюджету припадає 2,096 млрд, а на спеціальний фонд — 401 млн грн, в тім числі — 281 млн грн видатки бюджету розвитку.
В ухвалі встановлено дефіцит спеціального фонду міського бюджету в розмірі 76,9 млн грн, джерелом покриття якого стануть кошти, від місцевих запозичень.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, такого складного бюджету у Львові ще не було.

«Це складний бюджет, це каса по виплаті заробітної платні. Такого складного бюджету у Львові ще не було. Якщо подивитись заробітну платню спеціаліста чи головного спеціаліста, то оклад є меншим, ніж зарплата прибиральника в ЛКП. Ми хочемо, щоб у міській раді працювали люди, які знають кілька мов, мають великий досвід. Це буде складно забезпечити тим бюджетом, що ми маємо. Ми будемо до питання бюджету повертатись ще не раз, бо маємо велике недофінансування і гуманітарного блоку, і сфери ЖКГ», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Джерело фото: vgolos.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі