• Головна
  • Депутати Львівської міськради подолали вето Садового на ухвалу щодо управління освіти
16:15, 10 січня 2012 р.

Депутати Львівської міськради подолали вето Садового на ухвалу щодо управління освіти

Управління освіти Львівської міської ради відтепер підпорядкуватиметься не департаменту гуманітарної політики, а безпосередньо заступнику мера з гуманітарних питань Василю Косіву. Так сьогодні міські обранці 63 голосами подолали вето міського голови на ухвалу щодо Положення про управління освіти.

«З 1 лютого освіта міста Львова має єдиного керівника – це є управління освіти, забрано вплив районних адміністрацій. Усі речі, про які ми говорили, - реалізовані. Ухвала приймається з порушенням чинного законодавства», - зазначив мер Андрій Садовий.

Окрім того, начальника юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич додала, що внесення змін до структури може приймати міська рада виключно за пропозицією міського голови. Тобто, пропозиції щодо зміни структури міської ради мають подаватись виключно міським головою, а відтак прийнята ухвала суперечить чинному законодавству.

Нагадаємо, 29 грудня на засіданні Львівської міської ради було прийнято рішення про те, що управління освіти безпосередньо підпорядковуватиметься заступникові міського голови з гуманітарних питань. Відповідну ухвалу внесли як додаткове питання. Міський голова заметував цю ухвалу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...