
10:20, 16 грудня 2015 р.
Мер Львова визначився зі своїми заступниками
Тепер слово за депутатами міськради.
Мер міста Андрій Садовий визначився з кандидатами на посаду своїх заступників. Про це Андрій Іванович повідомив на свої сторінці у Facebook. За його словами, у четвер, 17 грудня депутати міськради мають розглянути пропозиції керівника Львова під час засідання сесії ЛМР, інформує 032.ua.
Зокрема, Садовий пропонує депутатам зробити Віктора Пушкарьова своїм першим заступником. Зона його відповідальності - житлово-комунальна галузь, діяльність районних адміністрацій.
Заступником міського голови з розвитку та впровадженні інноваційних технологій в усі галузі міста, координації ключових проектів розвитку має стати Андрій Москаленко.
Ростислава Дацьків міський голова бачить на посаді свого заступника з питань економіки та містобудування. Головні його обов’язки - наповнення бюджету, залучення інвестицій, містобудівна галузь, управління комунальним майном.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
07:47, 12 липня
13:29, 6 липня
1
18:16, 13 липня
26
13:02, 7 липня
640
