• Головна
  • З 1 січня поступово почнуть підвищувати пенсії для непрацездатних
17:45, 29 грудня 2011 р.

З 1 січня поступово почнуть підвищувати пенсії для непрацездатних

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області інформує про підвищення  пенсій з 1 січня 2012 року для осіб, які втратили працездатність. Зокрема, 1 січня пенсія для таких осіб становитиме 822 грн.,  з 1 квітня – 838 грн., з 1 липня – 844 грн., з 1 жовтня – 856 грн.,  з 1 грудня – 884 грн.

Так, при перерахунку страхових  пенсій підвищені до 822грн. мінімальні розміри пенсій, також перераховано доплату за понаднормативний стаж пенсіонерам за віком, у яких основний розмір пенсії перевищує мінімальний (за винятком осіб, які продовжують працювати). Збільшено мінімальну пенсійну виплату особам, які одержують пенсію згідно з Законом України “Про підвищення престижності шахтарської праці” - мінімальна пенсія у таких  шахтарів – 2466грн.

Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, (822.00 грн) з 01.01.2012 року  проведено перерахунок:

- пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною";

- підвищень, передбачених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- надбавки на утриманців відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” ;

- підвищень, передбачених Законом України "Про жертви нацистських переслідувань";

- додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційної виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";

- мінімальних розмірів пенсій по інвалідності внаслідок аварії на ЧАЕС;

- державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни з числа військовослужбовців 1,2,3 групи;

- щомісячної державної адресної допомоги інвалідам війни та учасникам бойових дій;

- доплати до пенсії за втрату годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання .

Виходячи із розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.01.2012 року – 1017.00 грн. проведено перерахунок надбавки, передбаченої Законом України “Про донорство крові та її компонентів ”.

У січні 2012 року виплата пенсій  здійснюється у підвищених розмірах.

Джерело фото: http://lifedon.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...