• Головна
  • У Львові вручили нагороди видатним діячам культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури – 2011
13:45, 29 грудня 2011 р.

У Львові вручили нагороди видатним діячам культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури – 2011

У Львові відбулось урочисте вручення премій та дипломів лауреатам Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури – 2011. Про це повідомили в прес-центрі ЛОДА.

Відповідно до результатів підсумкового засідання журі з присудження Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури лауреатами премії 2011 року у відповідних номінаціях стали:

1. Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського:

Івашків Галина Михайлівна – за мистецтвознавчі праці, виконані протягом 2009-2011 років.

2. Поезія – імені Маркіяна Шашкевича:

Гордон Олександр – за книгу «Стінопис».

3. Проза – імені Богдана Лепкого:

Палинський Віктор – за книгу «Декілька зимових днів…».

4. Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка:

Пастух Тарас Васильович – за монографію «Модерні стильові течії української поезії 1960-90-х років (Київська школа та її оточення)».

5. Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького:

Стригун Федір Миколайович – за режисерські постановки, здійснені протягом останніх трьох років, зокрема, «Візит літньої пані» Ф.Дюрренмата, Сільва» І.Кальмана, «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка, «Дама з камеліями» А.Дюма.

6. Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола:

Кушнір Богдан Іванович – за книгу «Помилка Солженіцина» та серію гострих публіцистичних статей, надрукованих у «Голосі України» та в Інтернет-виданні «Українська правда» протягом 2010-2011 років.

7. Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича:

Фроляк Богдана – за цикл камерних та хорових композицій «Lamento» для фортепіанного тріо, «Диптих» для хору а cappella на вірші Т.Шевченка.

8. Образотворче мистецтво – імені Івана Труша:

Риботицький Володимир Петрович – за персональну виставку, презентовану у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького.

9. Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Зеновія Флінти:

Ганкевич Володимира Романівна – за творчі роботи у галузі художнього текстилю, виконані протягом 2009-2011 років.

10. Народна творчість – імені Анатоля Вахнянина:

Яськович Михайло – за концептуальну ідею створення макетів дерев’яних церков ХVІІ-ХVІІІ ст. (деяких вже знищених) Галичини та Закарпаття.

11. Дизайн – імені Олени Кульчицької:

Великоголов Борис Богданович – за художнє оформлення фотоальбомів Василя Пилип’юка «Це моя Україна» у трьох томах.

12. Архітектура – імені Івана Левинського:

Мастило Ярослав Іванович – за архітектурний проект «Реконструкція палацу водних видів спорту на вул. Кн. Ольги, 114 у м. Львові під «Аквапарк».

«Ця премія є найпрестижнішою у Львівській області. Вона потрапляє у руки тих людей, які насправді цього вартують, тому кожного року ми маємо гідне представлення і гідну оцінку», - сказав голова постійної депутатської комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ Львівської облради Орест Шейка.

Джерело фото: internetmarketingjournal.org

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...