
13:00, 25 листопада 2015 р.
Львівські вчені винайшли унікальну пов’язку, яка швидко загоює рани (ФОТО)
Медичну пов’язку розробили вчені на кафедрі органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка».
Найголовніша перевага цих пов’язок - низька вартість сировини для їх виготовлення. Перша партія вже була відправлена на передову у зону АТО, йдеться у розділі "Наука", інформує 032.ua.
Загалом, винахід працює на основі унікальної технології закріплення гідрогелю до поверхні полімерів. Таким чином, пов’язка може не просто захистити рану від випадкового удару, а й загоїть її, враховуючи індивідуальні потреби пацієнта.
Для цього пов’язку необхідно наповнити певним знеболювальним чи знезаражувальним препаратом. Завдяки сучасним технологіям жодної алергії на таке покриття не виникає. Крім того, винахідники можуть виготовляти великі "протиопікові покривала", які можна буде застосовувати при серйозних об`ємних опіках.

444 (2)
НУ "Львівська політехніка"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
04:59, 4 грудня
10:11, 10 грудня
18:44, 12 грудня
18:38, 11 грудня
320