09:05, 28 грудня 2011 р.

У Львові сьогодні прем'єра

Сьогодні, 28 грудня о 19.00 в Львівській філармонії відбудеться прем’єра Різдвяної музичної вистави для дітей та їх батьків «Михасик-Тубасик». Це розповідь про хлопчика Тома та його захоплення музичним інструментом тубою. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

Казку створюватимуть відомі музиканти з Німеччини, США, Швейцарії та України, театр «Просценіум» Львівського національного університету імені І. Франка (художній керівник Роман Скоровський), дитячий театр пісні «Горличка» (художній керівник Галина Равлінко). Роль Ведмедя виконує народний артист України Сергій Кустов.

В п’єсі йде мова про Тома Мюллера – учня 3-го класу «Б» середньої купервільської школи. Батьки Тома – містер Вольтер та місіс Берта Мюллер були шанованими членами міської ради. У Тома було величезне бажання отримати в подарунок музичний інструмент тубу. Це бажання з’явилось у Тома після того, як до нього в школу з концертом приїхав відомий музичний ансамбль. Музиканти грали різноманітну веселу й гучну музику, що не могла залишити байдужим Тома.

Казкову історію розповідає читець у супроводі п'ятидуховихінструментів (брас-квінтет). Поєднання двох труб, валторни, тромбона та туби – неперевершене у звучанні: на тубі грає В'ячеслав Тимохін (США), на трубі – Олександр Потієнко (Німеччина) і Михайло Попович (Україна), на валторні – Костянтин Тимохін (Швейцарія), на тромбоні – Ігор Лев (Україна). У музичнійчастині серед різнохарактернихп'єс є аранжуваннявідомої українськоїріздвяноїпісні «Тиха ніч». До львівської постановки увійшли сценічні сюжети, які виконують професійні актори разом із дітьми.

Джерело фото: philharmonia.lviv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...