• Головна
  • Нова класифікація пасажирських поїздів від Укрзалізниці
12:15, 27 грудня 2011 р.

Нова класифікація пасажирських поїздів від Укрзалізниці

Нові впровадження зумовлені необхідністю інформувати споживача щодо рівня якості послуг з перевезень пасажирів залізницею. Про це повідомили в прес-центрі Укрзалізниці.

Переваги класифікації:

- відповідність до класифікації ЄС;

- відповідність українських та англомовних назв та абревіатур;

- лаконічність, зрозумілість для споживача;

- лінгвістична та семантична відповідність та зрозумілість споживачам з України та ЄС;

- відповідність існуючим і перспективним тарифним політикам.

Відтак пасажирські поїзди матимуть таку класифікацію:

Інтерсіті+ (ІС+) – це денний швидкісний поїзд, що курсує у прямому сполученні. Вимоги: маршрутна швидкість 90 км/год і більше при допустимій швидкості до 200 км/год, вагони з місцями для сидіння  1-го та 2-го класу.

Інтерсіті (ІС) – денний швидкісний поїзд, який  курсує у прямому сполученні. Вимоги: маршрутна швидкість 80 км/год і більше при допустимій швидкості до 160 км/год, вагони з місцями для сидіння 1-го та 2-го класу з можливим включенням вагонів 3-го класу.

Приміський поїзд (П) – поїзд, сформований з вагонів, призначених для перевезення пасажирів та ручної поклажі (багажу) у приміському сполученні.

Регіональний експрес (РЕ) – денний швидкісний поїзд, який курсує в прямому та місцевому сполученні. Вимоги: маршрутна швидкість 70 км/год і більше  при допустимій швидкості до 140 км/год, вагони з місцями для сидіння 2-го та 3-го класу з можливим включенням вагонів 1-го класу.

Регіональний поїзд (P) – денний швидкий поїзд, який курсує в прямому  та  місцевому  сполученні. Вимоги: маршрутна швидкість 50 км/год і більше при допустимій швидкості до 140 км/год, вагони з місцями для сидіння 2-го та 3-го класу.

Нічний експрес (НЕ) – нічний швидкісний поїзд, який курсує в прямому  та місцевому сполученні. Вимоги: маршрутна швидкість 70 км/год і більше при допустимій швидкості до 200 км/год, вагони  РІЦ,  СВ та купейні.

Нічний швидкий (НШ) – нічний швидкий поїзд, який курсує у прямому  та  місцевому  сполученні. Вимоги: маршрутна швидкість 50 км/год і більше при допустимій швидкості до 140 км/год, вагони СВ, купейні  та плацкартні.

Нічний пасажирський (НП) – нічний поїзд, який курсує у прямому та  місцевому сполученні. Вимоги: маршрутна швидкість до 50 км/год при допустимій швидкості до 140 км/год, вагони купейні та плацкартні з можливим включенням вагонів СВ.

Також у змінах до Правил прописано обов’язки провідників/стюардів швидкісних пасажирських поїздів.

Джерело фото: pinktentacle.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...