• Головна
  • У Львові розпочато міжнародний проект підземеллями міста
09:50, 27 грудня 2011 р.

У Львові розпочато міжнародний проект підземеллями міста

«Підземне місто: розвиток та популяризація транскордонного туристичного маршруту підземними трасами Львова, Жешува та Любліна» триватиме 20 місяців. Мета нестандартного проекту: доступність для огляду львівських підземель, створення нового туристичного маршруту та його експозиційного наповнення. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

«Міська рада виграла грант від Європейського Союзу у розмірі майже 0,5 млн євро. З них 90% фінансує Єврокомісія, а 10% - партнери проекту. Це Львів, Люблін та Жешув. За таких хороших фінансових умов ми маємо можливість розпочати наш проект. Тривалість його велика – майже 2 роки. І найважливішими є три частини. Перша – дослідження. Нарешті будемо мати нагоду провести усі необхідні дослідження в наших архівах з усіма історичними матеріалами. Ми будемо мати можливість провести дослідження в натурі, спустившись у ті чи інші об’єкти під землю. І можна буде зробити і археологічні дослідження. Другий блок – змістовий. Це є формування концепції, розповіді, формування експозиції підземель. І третій блок – дуже практичний. Це є проектування. Ми вкінці цієї роботи плануємо отримати проектно-кошторисну документацію на реалізацію цього підземного туристичного маршруту», - розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Як зазначила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, поки невідомо, як розвиватиметься туристичний маршрут Львова.

«Тут слово за проектантами. Проектанти мають сказати, де можна, які підвальні приміщення можна між собою об’єднати, щоб цей туристичний маршрут був безперервний. Але львівські підземелля варті того, щоб вони заекспоновані, щоб туристично привабливий атрактивний маршрут», - зазначила Ліля Онищенко.

Як додала Лілія Онищенко, у проекті буде задіяно 7 експертів, а всі проектні роботи будуть виконуватися на тендерній основі.

Джерело фото: loremaster.org

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...