• Головна
  • Лікарі отримуватимуть зарплату в залежності від виконаної роботи та обсягу
14:45, 26 грудня 2011 р.

Лікарі отримуватимуть зарплату в залежності від виконаної роботи та обсягу

Про це повідомив заступник МОЗ України Олександр Толстанов. Про це повідомили в прес-службі МОЗ України.

«Теоретична підготовка пілотних регіонів України з реформування цього року вже завершується, а з 2012 року починається практичне впровадження реформ, - зазначив заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов під час інтернет-конференції в інформаційному агентстві «УНН». - У цій справі важливо пам’ятати, що медицина – консервативна галузь і революційним шляхом щось робити в ній неможливо».

Зміни торкнуться ланки, що перебуває поряд з місцем проживання людини, або поруч з тим лікарем, у якого вона хоче обслуговуватися.

«Це виглядає наступним чином: все населення за місцем проживання поділяється і автоматично закріплюється за певним лікарем. Для тих, хто хоче обслуговуватись в іншого лікаря не за місцем проживання слід підійти до нього та оформити реєстраційні документи» - пояснив він.

«Найскладнішим моментом в плані теоретичних напрацювань виявилася розробка механізму стимулювання та нарахування зарплати лікарям первинної ланки. - зазначив Олександр Толстанов. – Сьогодні ми вже визначилися і вирішено, що кінцева сума заробітної плати буде враховувати обсяг виконаної роботи та її якість. Таким чином, окрім гарантованої зарплати, лікар отримає надбавку за якість, виходячи з віково-статевої структури населення».

Джерело фото: thechart.blogs.cnn.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...