Ситуація в сучасному світі вкрай нестабільна. Існує величезна кількість загроз безпеці. Така тенденція спостерігається в різних сферах - міжнародних відносинах, економіці тощо. Багато подій зачіпають не тільки тих, хто перебуває при владі та крупних бізнесменів, а й простих людей. Саме тому більшість із нас прагне бути в курсі подій, що відбуваються, щоб  мати уявлення про поточну ситуацію і перспективи її  подальшого розвитку. При цьому дуже важливо, щоб інформація подавалась максимально об’єктивно та була перевіреною.

Якщо вас цікавлять свіжі новини у світі або в Україні, ви можете дізнатися їх на порталі 24tv.ua. Це офіційний ресурс 24 каналу новин. Тут ви можете подивитися пряму трансляцію та відео новин і передач з архіву або ж прочитати текстові матеріали інформаційного та аналітичного плану. Інформація подається оперативно, тому ви будете дізнаватися про всі події одним з перших.

Портал зручно структурований. Тут легко орієнтуватися. Ви можете швидко переглянути огляд всіх новин за день, щоб бути в курсі загальної картини подій. Якщо ж вас цікавить більш детальна інформація – варто просто перейти на потрібну новину, щоб дізнатися всі подробиці цієї події.

Основну інформацію ви можете дізнаватися в розділі «Новини», категорії «Головне». Тут представлені найбільш важливі і гострі події.

Ви також можете ознайомитися з відомостями з розділу «Всі новини» або перейти на одну з  цікавих для вас вибірок, зроблених за територією або тематикою. Ті, кому небайдужі події, що відбуваються у світі, можуть відвідати відповідний розділ сайту. Якщо ж вас цікавить виключно власна держава і все, що з нею пов'язано, вам буде цікава інформація з категорії «Україна». Кияни ж знайдуть на порталі окрему рубрику, в якій публікуються новини столиці.

Найактуальнішими і затребуваними сьогодні є відомості політичної та економічної тематики. У зв'язку з ситуацією в країні, за новинами такого роду стежить зараз кожен. Якщо вам також цікаво дізнатися, що відбувається в Раді, як проходять вибори, чи проводяться реформи і які законопроекти пропонуються, коли Україна вийде з кризи і чи стабілізується курс – вам варто відвідати відповідні розділи порталу.

Якщо вам не дуже цікаві текстові матеріали, можете перейти в категорію «Відео» і дізнатися про останні новини. Також на ресурсі можна знайти випуски популярних програм - «Голос Америки», «Вєсті Кремля», «Крим. Реалії », « Широким планом »і т.п.