Новий рік 2016 с зірками українського ТБ у Закарпатті

Туристичний оздоровчий комплекс Belle Royalle запрошує зустріти Новорічну ніч 2016 у найкрасивішому та найромантичнішому місці Закарпаття — селі Лісарня, Мукачівського району, Закарпатської області, біля гірської річки, у казковому лісі (20 км від м. Мукачево, 60 км від м.Ужгород).

 
Кожного року цю подію в Belle Royalle супроводжують відомі українські артисти, співаки, танцюристи, фольк-гурти. В минулому році були команда КВК “Вінницькі перці”, артист пародійного жанру Андрій Кас'яненко - лауреат конкурсів гумору, музичний ведучій ді-джей Шейк.


Цього разу у комплексі підготували нову програму — новорічний вечір прикрасять талановиті, яскраві, молоді, красиві, розумні та дуже смішні дівчата та хлопці з комедійної студії “Мама хохотала” - ведучі Роман Грищук і Ганна Гресь.


Казкова ніч цього разу буде не тільки смішною, але і загадковою — стежте за руками, дивіться уважно, прислухайтеся і можливо ви дізнаєтесь про секрети магічних фокусів від переможця телевізійного шоу Урі Геллера на СТБ “Феномен” - Артема Тихевича.


До казкової магії в новорічну ніч 2016 в Belle Royalle приєднається магія наукова — майже наукові доктора та практично хімічні кандидати з “Шаленої лабораторії” покажуть вам те, про що ви забули, та те, чого ви не знали. Будьте обережні — всі ці експерименти можуть визвати шалений розвиток мозку і екстремально високу зацікавленість до всього наукового у ваших дітей.


Окрім хімічного екстриму в святковий вечір буде багато танцювального - до цього комедійно-магічно-наукового вечора екстриму додасть яскравий колектив “Шоу-балет Екстрим” - найкращий танцювальний колектив з міста Вінниця. Шоу-балет Екстрим - Це оригінальне виконання, неординарне танцювальне мислення, яскраві костюми, казкова пластика. У вас є шанс стати нехай і на деякий час учасником цього найкращого колективу — ви зможете прийняти участь у номерах шоу.


Весело провести цей Старий рік ви зможете у обіймах фольк-гурту Фанфари Купали. За допомогою баяна, барабана, туби, труби, тромбона та флюгельгорна ми спробуємо забути про все сумне та згадати про все добре, що сталося з нами у 2015-му році. Українська, балканська, молдавська, циганська та єврейська музика лунатиме на свіжому повітрі у лісі біля річки.

Музична частина новорічного вечора пройде за участю гурта рок-поп-джаз-диско-блюз-рок-н-рол-фольк-групи “Грамофони BAND” - це живе виконання безсмертних хітів.


З наступаючим 2016 роком!
Завітайте до Belle Royalle. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію