
20:00, 10 листопада 2015 р.
Львівщина посідає третє місце за кількістю зданого в експлуатацію житла
Впродовж 2015 року на Львівщині введено в експлуатацію понад 664 тис кв метрів загальної житлової площі. Торік за цей же період здали 625 тис кв метрів.
Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
У 2014 році цей показник становив 396 тис. кв метрів
За словами начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів ЛОДА Володимира Лавріна, введено в експлуатацію 1560 індивідуальних будинків загальною площею у 350 тис кв метрів.
"У 2014 році цей показник становив 396 тис. кв метрів. Крім того, будівельники здали 61 багатоквартирний житловий будинок загальною житловою площею у 314 тис. кв метрів. Торік за цей же період задано в експлуатацію у багатоповерхівках лише 229 тис. кв метрів", - зазначив Володимир Лаврін.
Зазначимо, що за кількістю введених в експлуатацію квадратних метрів житлової площі Львівщина перебуває на 3 місці в Україні. Ще більше здали в експлуатацію житла лише у Києві та Київській області.
Читайте також: На Львівщину надійшла чергова субвенція на будівництва житла для сімей загиблих учасників АТО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:49, Сьогодні
2
21:07, 14 липня
12
17:14, 14 липня
16
17:16, 14 липня
18
live comments feed...
Коментарі