• Головна
  • Близько 50 громадських організацій Львівщини підготували звернення до виборців
13:55, 16 грудня 2011 р.

Близько 50 громадських організацій Львівщини підготували звернення до виборців

Громадські організації Львівщини та низка відомих громадських діячів визначили головні критерії, яким повинен відповідати потенційний кандидат у депутати Верховної Ради. Відповідне звернення до виборців та націонал-демократичних партій було оприлюднене сьогодні.

Його автори – близько п’ятдесяти ГО Львівщини та відомі громадські діячі. Зокрема, Ірина та Ігор Калинці, Мирослав Герцик, Степан Вовканич, Михайло Слабошпицький, Борис Возницький, Володимир Парубій та інші.

За словами представників громадських організацій, нині назріла необхідність кардинально змінювати політичну ситуацію в державі та сформувати у майбутньому парламенті таку демократичну більшість, яка би ставила національні інтереси вище особистих.

У своєму зверненні ГО засудили ідею політиків йти на вибори багатьма колонами, оскільки це руйнує єдність та призведе до поразки. Рецептом перемоги на парламентських виборах над антиукраїнськими силами активісти вважають консолідацію демократичного табору, зокрема, єдиний виборчий список та узгоджені кандидати на мажоритарних округах.

На думку представників громадських організацій, реальною платформою, яка нині об’єднує націонал-демократичні сил, є Комітет опору диктатурі. Його діяльність дає шанс Україні згуртувати демократичні партії напередодні виборів 2012.

Щодо вимог, які ГО висувають до майбутніх парламентарів – активна проукраїнська позиція, авторитет у суспільстві, тривала суспільно-політична діяльність, відданість національній ідеї та відповідальність перед суспільством.

В той же час громадські активісти України вважають, що в парламент не повинні потрапити антиукраїнські сили, бізнесмени, які йдуть у Верховну раду задля лобіювання власних інтересів та ті особи, за якими тягнеться шлейф постійного перебігання із фракції у фракцію – так звані «тушки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...