• Головна
  • Серед львів’ян провели опитування, наскільки вони патріоти
08:00, 15 грудня 2011 р.

Серед львів’ян провели опитування, наскільки вони патріоти

Переважна більшість львів’ян – 84%, вважають себе справжніми патріотами України. І лише 9% не відчувають патріотизму до держави, в якій проживають. Такі дані соціологічного опитування оприлюднив Український фонд «Громадська думка».

Окрім того, львів’ян запитали яка ідеологія найбільше відповідає їхнім уподобанням. На думку майже третини опитаних, найбільш вдалою для нашої держави є національно-демократична ідеологія (29,25%), значна частина мешканців м. Львова підтримує християнсько-демократичні цінності (17,75%). Деяку підтримку має також соціал-демократична ідеологія (6,75%) і націоналістична (6,5%).

В цілому населення м. Львова мало підтримує ідею федералізації. Проти федералізації висловилось 27% опитаних. Варто також додати, що 35,75% жителів міста не знають в деталях, що таке федералізація і якими будуть її наслідки.

Також, основним об’єднавчим фактором, на думку населення Львівщини, могло б стати підвищення рівня і якості життя населення (54,25%). Також приблизно третина громадян вважає, що основним поштовхом до консолідації суспільства могла б стати стабільність в державі (32,5%) або сильна держава (34%).

Опитування провели з 10 листопада по 10 грудня. Участь в опитуванні взяли 400 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 2,8 %.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...