Заради економії і зручності власники приватних будинків відмовляються від підключення до центральної опалювальної системи та створюють персональну автономну. Основою часто стає тепловий насос. Це продуктивне, енергоефективне і надійне обладнання, яке дозволяє нормалізувати клімат в приміщеннях в зимовий сезон. Однак цінують його не тільки за ці якості.

Тепловий насос – екологічне обладнання, яке не шкодить природі і не виснажує її ресурси. Наприклад, для агрегату класу «повітря-вода» джерелом тепла стає навколишній простір. Це невичерпне ресурс. Задіюючи для роботи 1 кВт, пристрій виробляє до 5 кВт теплової енергії. Йде вона на опалення будівлі та підігрів води.

Треба відзначити, що саме повітряні насоси втілили в собі всі сучасні технології, найбільш перспективні для застосування. Якщо ви бажаєте встановити у себе таке обладнання, то переходите за посиланням на портал vozduh-voda.com.ua. «Повітря-вода» - команда справжніх професіоналів. Працюють вони в популярному сьогодні форматі «під ключ». Це означає, що фахівці беруть на себе всі заходи, пов'язані з установкою насосного обладнання. Їм можна довірити оснащення будинку, комерційної нерухомості, підприємства. Всі роботи командою будуть виконані якісно і в найкоротші терміни.

«Повітря-вода» пропонує клієнтам сервісне обслуговування обладнання. Ви будете впевнені, що система опалення буде працювати справно і не вийде передчасно з ладу.

У вас виникли питання? Задайте їх менеджерам. Знайти контакти компанії можна на її сайті. Фахівці проконсультують вас, допоможуть правильно вибрати повітряний насос для конкретного об'єкта.

Вибираємо обладнання

Насамперед слід звернути увагу на виробника. В каталозі vozduh-voda.com.ua представлені агрегати від японської фірми Hitachi і виробника з Великобританії Mycond. Обидва бренди заслуговують довіри – їх продукція перевірена часом і багатьма споживачами.

Другий критерій – тип насосу. Агрегат може добувати тепло не тільки з повітря, але і з води, ґрунту. Звичайно, повітряні типи пристроїв визнані найбільш практичними тазручними. Встановлювати їх можна незалежно від умови місцевості – повітря є всюди, а значить, обладнання зможе ефективно працювати, добуваючи для власника теплову енергію.

Не забудьте перед покупкою перевірити клас енергоефективності насосу, його гучність, оснащеність, розміри. Від цього залежить зручність монтажу і експлуатації.