Як тільки виникла проблема поповнення додатковою енергією батареї смартфона, відразу ж з'явилися на ринку і чохли-акумулятори. Але що ж собою являють ці аксесуари? Чохол зарядка універсальний тим, що він може позбавити від необхідності в електричній розетці і забезпечить підзарядку гаджету в будь-який час. Він дуже корисний, але при цьому досить стильний аксесуар, який зможе стати непоганим доповненням для смартфона. В якості альтернативного варіанту завжди висувають зовнішню батарею Power Bank. Але чохол в порівнянні з ним має ще одну важливу функцію - це захист пристрою від зовнішніх пошкоджень. Саме за ці дві переваги даний аксесуар такий затребуваний і популярний серед власників телефонів різних брендів.

Якщо подивитися на інші переваги кейса з батареєю то це не тільки те, що він може і захищати, і заряджати смартфон. Ще слід згадати зручність у використанні. Чохол хоча і трохи додає об’єму девайсу, але при цьому забезпечує чудову безпеку йому. Він не залишить Вас без енергії в будь-яких умовах, навіть у важкодоступному місці, далеко від цивілізації. Досить буде натиснути кнопку на корпусі і заряд батареї почнеться миттєво. До того ж, сучасні виробники випускають моделі чохлів, які бездоганно виглядають на телефонах і тому претензій до зовнішнього вигляду практично немає.

Аксесуар має спеціальне покриття, яке захищає від ковзання і від появи неприємних плям від пальців. Тому, Ваш iPhone або Samsung буде виглядати завжди бездоганно. Та й дизайнери намагаються зробити їх дуже привабливими. Адже палітра кольорів чохлів досить різноманітна. Крім традиційних - білого і чорного, є витончені золоті, стильні червоні, красиві жовті.

Принцип роботи кейсу не менше цікавий, ніж сам зовнішній вигляд чохла. Батарея зазвичай розміщена внизу чохла і під'єднання телефону з аксесуаром відбувається за допомогою штекера до гнізда зарядки. Саме тоді починається процедура підживлення акумулятора. Контролювати стан заряду можна за допомогою індикаторів. Або ж інформація про це може виводитися прямо на дисплей телефону, показуючи рівень енергії батареї. Кабель, який йде в комплекті допоможе під ‘єднатися до мережі немає або до ноутбука і можна буде заряджати аксесуар протягом декількох годин.

Вибирати чохол-акумулятор для iPhone 5S або іншої моделі телефону потрібно дуже ретельно. Брати до уваги в першу чергу потрібно модель свого телефону, його розміри. Також потрібно подивитися на те, який обсяг вбудованої батареї чохла і на скільки процедур зарядок його вистачить. Якщо Ви хочете користуватися протягом двох-трьох днів своїм смартфоном, то краще вибрати більш потужну модель, об'ємом від 3000 мАг, але є і більш дорогі моделі з максимальним об'ємом вбудованого акумулятора, який може досягати і 5000 мАг. Таким чином можна позбутися від проблеми з нестачею енергії і будете відчувати себе вільним.

Cпасибі за надану інформацію сайту www.powerbox.org.ua