Будь-яке офісне чи виробниче приміщення не можливо уявити без первинних засобів пожежогасіння, до яких у першу чергу відносяться вогнегасники. З типами вогнегасників, об’ємом та класами пожеж, які їм підвладні Ви можете ознайомитися на сайті підприємства Амальтея: http://prometey.in.ua/ua/vognegasniki/

Вогнегасники вибираються виходячи з характеру захищаємого об'єкта та типових норм належності вогнегасників, якщо відсутні інші норми під конкретний об’єкт. У офісних приміщеннях, необхідно встановлювати вуглекислотні вогнегасники з масою вогнегасної заряду 1,4 кг. - ВВК-1,4 або з масою вогнегасної заряду 2 кг. - ВВК-2, з розрахунку один вогнегасник на три персональних електронно-обчислювальних машини але не менше, ніж один вогнегасник зазначених типів на приміщення. У коридорах офісних приміщень як правило встановлюють вогнегасники порошкові з масою вогнегасної речовини 5 кг. або 6 кг.

Якщо розглядати складські приміщення з використанням та складуванням твердих горючих речовин, речовин та матеріалів у твердій горючій упаковці, то тут встановлюються порошкові вогнегасники згідно таблиць типових норм належності вогнегасників або норм встановлених для конкретних об'єктів.

Зв'язавшись з нами http://prometey.in.ua/ua/ Ви можете отримати професійну безкоштовну консультацію щодо правильного вибору, кількості та розміщення вогнегасників.

Всі вогнегасники, без виключення повинні проходити технічне обслуговування. Терміни перезарядки вогнегасників встановлюються заводом-виробником. Наше підприємство завжди готове провести технічне обслуговування (перезарядку) вогнегасників, більше про яке Ви можете дізнатися відвідавши наш сайт: http://prometey.in.ua/ua/perezaryadka/

Переносні вогнегасники слід розміщувати на видних, легкодоступних місцях шляхом навішування на вертикальні конструкції, або встановлювати в пожежні шафи, якщо в них передбачено для вогнегасників місце, спеціальні підставки, чохли для вогнегасників, які слугують для захисту від прямих сонячних променів та атмосферних опадів. У місцях розміщення вогнегасників слід вивішувати знак «вогнегасник».