Коронавірус у Львові та області: дані станом на 8 березня

У Львівській області станом на ранок 8 березня виявлено 82860 підтверджених випадків COVID-19.

За минулу добу коронавірус діагностували у 507 осіб, серед них - 302 у Львові. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Загалом з початку пандемії у Львові коронавірус забрав життя 1071 особи (2,7%). Всього одужало жителів Львова - 34498 осіб (86,6%).

Захворіло 1960 медичних працівників Львова, з них 73 перебуває на амбулаторному лікуванні, 14 - на стаціонарному лікуванні, 1867 (95,2%) - одужали, 6 - померли.У закладах Львова на стаціонарному лікуванні з пневмоніями перебуває 506 осіб, з них 412 "ковідних" пацієнтів, в реанімаційному відділенні - 30 осіб, на ШВЛ - 14 осіб. Поступило за добу - 33 особи, виписано - 2 особи.

Статистика COVID
Статистика COVID

Всього проведено 354773 лабораторних дослідження на виявлення коронавірусу методом ПЛР, за останню добу проведені 788 досліджень методом ПЛР.

Зазначимо, 24 лютого Україна отримала 500 тисяч доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Британія-Швеція). В Україні заплановано п’ять етапів вакцинації. Перший передбачає щеплення людей із критичним ризиком інфікування COVID-19, медичних працівників (які надають допомогу хворим на  коронавірус в умовах стаціонару) та військових, які беруть участь в ООС.

Вакцинацію на Львівщині розпочали 25 лютого. Першими її отримали лікарі Львівської обласної інфекційної лікарні. Як це відбувалося, читайте за посиланням.

Довідково. ПЛР-тестування - тестування методом полімеразної ланцюгової реакції. Таке тестування показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки ПЛР-тесту можна виявити у хворого коронавірус ще у перші дні зараження. Проводять тестування методом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта. 

Читайте також: Як почувається перший вакцинований від COVID у Львові: інтерв'ю з директором інфекційної лікарні

Фото на головній: з відкритих джерел