30 листопада близько 13.30 у Львові на вулиці Коперніка невідомий чоловік наніс удар рукою жінці, котра переходила проїзну частину. Внаслідок пригоди потерпіла впала на дорогу, а чоловік пішов далі.
Двоє мешканців Львова, наздогнали зловмисника, затримали його та передали правоохоронцям. Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Як встановили працівники Галицького відділу поліції, зловмисником виявився 25-річний мешканець Львівської області м. Жидачева. Також зазначимо, у цей день за схожих обставин від його дій постраждала ще одна жінка. Обидві потерпілі, львів’янки віком 53 та 58 років, звернулись за медичною допомогою, наразі лікарі уточнюють їх діагнози.
За фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за хуліганство. Максимальне покарання, передбачене зловмиснику – обмеження волі на строк до п’яти років. Наразі триває досудове розслідування.
Нагадаємо, подія трапилася близько 13:45 біля головного корпусу Національного університету "Львівська політехніка". Відео, як це сталося, можна переглянути ТУТ.
Джерело інформації: пресслужба поліції Львівської області