У Львові оштрафували мопедиста за їзду на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної сотні

Сьогодні, 9-го вересня правоохоронці оштрафували мопедиста за їзду на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної сотні, що на вулиці Кривоноса у Львові.

Як інформує відділ комунікації поліції Львівщини, напередодні у соціальні мережі виклали фотографію водія мопеду, який виїхав на щойно збудований Меморіал.

Такий вчинок чоловіка обурив містян й багато хто звертався до патрульних, щоб притягнути порушника до відповідальності.

Фото з місця, де оштрафували мопедиста за їзду на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної сотні:

Правоохоронці встановили особу водія та викликали 25-річного порушника в управління патрульної поліції. 

Як пізніше виявилося, він не має відповідної категорії, щоб керувати мопедом. Чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності за його порушення, тепер йому потрібно оплатити штраф у розмірі 510 гривень.

Нагадаємо, патрульні оштрафували нетверезого львів’янина, який заявив про вигадане пограбування.

Новини компаній
13:00, Вчора